Het was gisteren een duiventil van judoka`s in de Goorse sporthal De Mossendam. Ruim 120 jeugdmatadoren verschenen op de mat. Goor was de eerste wedstrijd van een groot regionaal 3-hoekstoernooi. Hieronder volgen de uitslagen.
Uitslagen:
Poule 1 jeugd 7 – 8 jaar
1e plaats Finn Schreurs jc ’t Höfke Diepenheim
2e plaats Rick de Bree jc De Budoka Enschede
3e plaats Renzo Temmink jc ’t Höfke Diepenheim
Poule 2 jeugd 7 – 8 jaar
1e plaats Luka Dekker jc ’t Höfke Diepenheim
2e plaats Timo Busscher jc Chikara Deurningen
3e plaats Daan Loman jc ’t Höfke Neede
Poule 3 jeugd 7 jaar
1e plaats Rik Valster jc ’t Höfke Neede
2e plaats Dillan Rots jc ’t Höfke Neede
3e plaats Nick Lansink jc ’t Höfke Diepenheim
Poule 4 jeugd 8 – 10 jaar
1e plaats Luuk Hofmeijer ’t Höfke Diepenheim
2e plaats Damian Mulder jc De Wester Enschede
3e plaats Yoerie Oosterveen jc ’t Heelal Enschede
Poule 5 jeugd 8 – 9 jaar
1e plaats kees Greve jc USA-Haaksbergen
2e plaats Burak Yacizi jc USA-Haaksbergen
3e plaats Wim Bijwaart jc De Roef Enschede
Poule 6 jeugd gemengd 9 – 10 jaar
1e plaats Rick Welbroek jc De Roef Enschede
2e plaats Gianni Oldersma jc De Roef Enschede
3e plaats Bo Vanuesa jc Budokai Glanerbrug
Poule 7 jeugd gemengd 8 – 11 jaar
1e plaats Berat Bayram jc USA-Haaksbergen
2e plaats Veerle van der Donk ’t Höfke Diepenheim
3e plaats Victor beekhuizen jc USA-Haaksbergen
Poule 8 jeugd gemengd 8 – 9 jaar
1e plaats Sky Fokker jc USA-Haaksbergen
2e plaats Niels Elferink jc ’t Heelal Enschede
3e plaats Maaike Cruiming jc De Budoka Enschede
Poule 9 jeugd 11 – 13 jaar
1e plaats Ron Metternich jc Chikara Deurningen
2e plaats Max van der Horn jc De Roef Enschede
3e plaats Bram ten Haken jc ’t Heelal Enschede
Poule 10 jeugd 10 – 12 jaar
1e plaats Sharon Nijland jc De Wester Enschede
2e plaats Jesse Haverkate jc Chikara Deurningen
3e plaats Rolf Wolthuis jc Budokai Glanerbrug
Poule 11 jeugd gemengd 10 – 11 jaar
1e plaats Thomas Beltman jc Chikara Deurningen
2e plaats Jacco Arfman jc ’t Höfke Diepenheim
3e plaats Luuk Velthuis jc ’t Höfke Diepenheim
Poule 12 jeugd gemengd 10 – 12 jaar
1e plaats Iris Valster jc ’t Höfke Neede
2e plaats Maaike Massop jc ’t Höfke Neede
3e plaats Twan Altena jc ’t Höfke Diepenheim
Poule 13 jeugd 12 – 14 jaar
1e plaats Levi Theunisz jc ’t Höfke Diepenheim
2e plaats Alain Sueters jc Budokai Glanerbrug
3e plaats Niels Roeseler jc ’t Höfke Neede
Poule 14 jeugd 12 – 14 jaar
1e plaats Ben Molenkamp jc ’t Höfke Neede
2e plaats Ingmar Stegeman jc ’t Höfke Diepenheim
3e plaats Tim van de Weerd jc De Roef Enschede
Poule 15 jeugd gemengd
1e plaats Nathalie wevers jc ’t Höfke Neede
2e plaats Masseh Habib jc ’t Höfke Neede
3e plaats Timber Heitink jc ’t Höfke Diepenheim
Poule 16 junioren gemengd
1e plaats Sacha Welbroek jv De Roef Enschede
2e plaats Koen Lammerts van Bueren jc ’t Höfke Neede
3e plaats Carla Klein Willink jc ’t Höfke Neede
Poule 17 Junioren
1e plaats Brian Horstink jc ’t Heelal Enschede
2e plaats Kevin Bijkerk jc ’t Höfke Neede
3e plaats Joost Jongman jc Budokai Glanerbrug
Poule 18 junioren / senioren
1e plaats Alexander van Elk jc ’t Heelal Enschede
2e plaats Robert Hengeveld jc ’t Höfke Neede
3e plaats geen!!
Poule 19 jeugd 6 jaar
1e plaats mart Groothengel jc ’t Höfke Diepenheim
2e plaats Hero Theunisz jc ’t Höfke Neede
3e plaats Floris Stapelbroek jc ’t Höfke Neede
Poule 20 jeugd 6 – 7 jaar
1e plaats Stephan Temmink jc ’t Höfke Diepenheim
2e plaats Brian van Brugge jc ’t Höfke Neede
3e plaats Jarno Tuitert jc ’t Höfke Diepenheim
Poule 21 jeugd 7 – 8 jaar
1e plaats Stian Busscher jc Chikara Deurningen
2e plaats Luke van Hout jc ’t Höfke Diepenheim
3e plaats Floris Ordelmans jc ’t Höfke Diepenheim