PvdA vreest voor voortbestaan De Reggehof

De PvdA vreest dat instellingen gaan omvallen. De Partij van de Arbeid vindt het absurd dat de Raad geen overzicht krijgt van de situatie van instellingen in onze gemeente die van de overheid afhankelijk zijn. Volgens de sociaal-democraten moeten instellingen als met name De Reggehof vele tonnen te kort komen op hun exploitatie. De PvdA ergert zich vooral aan het argument dat we dat ook niet doen bij ondernemers. Er zou een scheef beeld zou ontstaan van de situatie als we alleen kijken naar non-profit instellingen.

De PvdA vindt dat er veel voor ondernemers gebeurd, maar dat dit voor instellingen in onze gemeente niet het geval is. “Bovendien is onze gemeente verantwoordelijk voor de instellingen die wij in beeld willen krijgen”, stelt fractievoorzitter Fred Rijkens. “Hoe blijven theaters, bibliotheken straks overeind als ze nu tonnen mislopen doordat ze gesloten zijn. De Reggehof kan dit jaar nauwelijks meer open door de coronaregels.”

Gerelateerde berichten