Twenthe is er niet in geslaagd om te stunten tegen koploper AGOVV. De ploeg van trainer Erwin Schorn deed niet veel onder voor de titelfavoriet uit Apeldoorn, maar uiteindelijk bleken de Goorse goals van Mayron Wolterinck en Roy Vrielink tevergeefs, 2-4. Door de nederlaag blijft Twenthe hekkensluiter in de tweede klasse J. En concurrent DOS’19 greep een punt tegen Glanerbrug en lijkt niet meer te achterhalen voor de Goorse ploeg. Eliminatie lijkt nog slechts een kwestie van tijd.
Twenthe moest het in het duel tegen AGOVV onder meer stellen zonder Mark Nijland. Hij was geschorst. Ook zonder de aanvaller kwam Twenthe tot aardig veldspel. Desondanks stond de Apeldoornse formatie toch met 2-0 voor bij de rust. Van Geeresteyn en Zehaye tekenden voor de doelpunten.
Na rust volgde er een curieus moment. Twente dacht dat AGOVV de bal zou uitspelen na een blessure, maar de koploper ging gewoon verder. Uit de uitbraak scoorde Zehaye de 0-3. Vervolgens was er veel kritiek van de Twenthe-spelers op de actie van AGOVV. En de bezoekers schonken Twenthe vervolgens ook een treffer. Deze kwam op naam van Wolterinck. Toen even later Roy Vrielink de 3-2 op het scorebord zette, werd het toch nog even spannend op sportpark Piepwillem. Doelman Patrick Kollmer moest even later geblesseerd van het veld. Maar ook zonder hem bleef Twenthe druk uitoefenen. Toch was het AGOVV dat nog een keer wist te scoren. Zehaye bepaalde met zijn derde de eindstand op 2-4.