Mocht u een activiteit missen in het overzicht of mochten gegevens niet kloppen, dan ontvangen we hierover graag een bericht op ons mailadres ln.swueinsroognull@eitcader.
-
di19mrt2024
-
wo20mrt2024
-
do21mrt202420:00 uurDe Haverkamp Markelo
Met het Goors Mannenkoor, Markeloos Mannenkoor en het Beltrums Mannenkoor
-
vr22mrt2024
-
za23mrt2024
-
14:30 uurSportpark Sportpark Gagelman, Nijverdal
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
19:00 uurSporthal De Mossendam
In het kader van het 25-jarig bestaan. Meer informatie via jeugdcircuscaroly.nl
-
zo24mrt2024
-
14:00 uurSportpark Phenix, Enschede
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
14:30 uurSporthal De Mossendam
In het kader van het 25-jarig bestaan. Meer informatie via jeugdcircuscaroly.nl
-
ma25mrt2024
-
di26mrt2024
-
wo27mrt2024
-
do28mrt2024
-
vr29mrt2024
-
za30mrt202414:30 uurSportpark Heeckeren
Inhaalwedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag amateurvoetbal
-
zo31mrt2024
-
20:00 uurCentrum Goor
In het kader van 75 jaar Goorse Biertent Rellie met live muziek
-
ma01apr2024
-
wo03apr2024
-
do04apr2024
-
vr05apr2024
-
za06apr202414:30 uurSportpark Heeckeren
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
20:00 uurKneipe Der Whee
Showtime met optredens van Lucas en Gea, Wouter de Polkaman en Rien Salet
-
zo07apr202414:00 uurSportpark 't Doesgoor
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
14:00 uurSportpark 't Piepwillem
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
wo10apr2024
-
do11apr2024
-
vr12apr2024
-
za13apr2024
-
14:30 uurSportpark Noppenweide, Bruchterveld
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
zo14apr2024
-
14:00 uurSportpark De Koppel, Diepenheim
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
14:00 uurSportpark FC 't Centrum, Enschede
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
14:00 uurSportpark 't Meuken, Sint Isidorishoeve
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
di16apr2024
-
wo17apr2024
-
vr19apr2024
-
19:30 uurSporthal De Mossendam
Voor buurten,straten, bedrijven, vriendengroepen etc.
-
za20apr202414:30 uurSportpark Heeckeren
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
zo21apr202414:00 uurSportpark 't Doesgoor
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
wo24apr2024
-
vr26apr2024
-
za27apr2024
-
zo28apr202414:00 uurSportpark 't Piepwillem
Stadsderby in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
di30apr2024
-
vr03mei2024
-
za04mei202414:30 uurSportpark Westerpark, Beerzerveld
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
zo05mei2024
-
za11mei2024
-
14:30 uurSportpark Heeckeren
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
zo12mei202414:00 uurSportpark Schreurserve, Enschede
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
za18mei202414:30 uurSportpark Baalderveld, Hardenberg
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
ma20mei202414:00 uurSportpark 't Doesgoor
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
14:00 uurSportpark 't Piepwillem
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
za25mei202414:30 uurSportpark Heeckeren
Competitiewedstrijd in de vierde klasse C van het zaterdag-amateurvoetbal
-
zo26mei202414:00 uurSportpark 't Doornbos, Buurse
Competitiewedstrijd in de vijfde klasse A van het zondag-amateurvoetbal
-
za01jun2024
-
zo02jun2024
-
vr07jun2024
-
za08jun2024
-
wo26jun2024
-
do27jun2024
-
vr28jun2024
-
za29jun2024
-
zo30jun2024
-
za28sep2024
-
vr25apr2025