Brede steun voor PvdA-plannen

De Partij van de Arbeid en D66 kregen brede steun voor hun plannen voor het aanvullend vervoersysteem voor ouderen in ieder dorp in onze gemeente. Beide partijen willen dit systeem opzetten door per kern in onze gemeente een elektrische deelauto te plaatsen. GemeenteBelangen, GroenLinks en de SP gingen zonder voorwaarden akkoord. Het CDA is er ook voor ook maar de christen-democraten willen de doelgroep verbreden naar alle inwoners in de gemeente die een aanvullende vervoersbehoefte hebben. Ook dat werd omarmd waarop de motie op dat punt is aangepast. Ook het erfpachtplan van de PvdA om tijdelijk grond te kopen van woningeigenaren om duurzaamheidsmaatregelen te kunnen financieren, kreeg bijval. Wethouder Wim Meulenkamp verklaarde zich bereid om de haalbaarheid te toetsen.

Gerelateerde berichten

  • PvdA wil invoering erfpacht voor financiering duurzaamheid woningen30 november 2018 PvdA wil invoering erfpacht voor financiering duurzaamheid woningen De Partij van de Arbeid wil dat de gemeente Hof van Twente de grond onder woningen van woningeigenaren tijdelijk in erfpacht gaat nemen om daarmee de verduurzaming van woningen in Goor en […]
  • PvdA en D66 willen deel-auto’s leasen voor ouderenvervoer27 november 2018 PvdA en D66 willen deel-auto’s leasen voor ouderenvervoer D66 en de Partij van de Arbeid hebben een plan uitgewerkt om te komen tot een regionale vervoersopzet voor ouderen in de gemeente. Beide partijen willen in Goor en elke andere kern in de […]
  • Meulenkamp opnieuw lijsttrekker VVD4 oktober 2017 Meulenkamp opnieuw lijsttrekker VVD Wim Meulenkamp is ook voor de komende gemeenteraadsverkiezingen de lijsttrekker voor de lokale VVD. De in het buurtschap Wiene woonachtige politicus was dat ook voor de verkiezingen van […]
  • Begroting goed gekeurd maar niet zonder slag of stoot8 november 2018 Begroting goed gekeurd maar niet zonder slag of stoot De programmabegroting van de gemeente Hof van Twente voor 2019 werd gisteravond uiteindelijk goed gekeurd door de gemeenteraad maar dat ging niet zonder slag of stoot. De oppositiepartijen […]
  • Motie naar aanleiding van asbesthoorzitting20 februari 2018 Motie naar aanleiding van asbesthoorzitting De vier politieke partijen die afgelopen woensdag een bijeenkomst over de problematiek rond de asbestsanering in 't Gijmink hebben georganiseerd komen in de gemeenteraad met een motie […]